giik.FM'den haberler; yeni PodCast ve hafta sonu Surface buluşması!

0 dakikada yazıldı

53326 defa okundu

Düzenle

Genelde böyle salt duyuru postları çıkmam bloga biliyorsunuz :) ama sanırım bir süre yapmam gerekecek :) en azından herkesgiik.fm'i takip etmeye alışana kadar veyatwitter üzerinden beni takip edene kadar :) Sonra "bizim haberimiz olmadı" gibi mailler alıyorum ve doğal olarak da üzülüyorum. Peki nedir meselemiz?

giik.FM 4. PodCast yayında!

Evet, daha şurada ne kadar oldu ki? Dördüncü podcaste gelmişiz bile. Dördüncü podcastimizde hem genel gelişmeleri, haberleri inceliyoruz hem de özellikle Microsoft'tan Windows 7 ve 8'in kahramanı Steven Sinofsky'nin ayrılışını tartışıyoruz. Neden ayrılmış olabileceği üzerine dedikodular yapıyoruz :) tabiri caiz ise. Umarım bu giik.fm'in benim yurt dışından katıldığım son kaydı olur :) Pek rahat olmuyor itiraf etmek gerekirse.

giik.FM ilk buluşmasını Surface Görücü Günü ile yapıyor!

Klasik, "Surface görücüye çıkıyor" diye başlık atarlar ya :) işte tam da onu yapıyoruz bu hafta sonu. giik.FM olarak buluşuyoruz, hem sizlerin de katılımı ile bir PodCast çekiyoruz hem de gelen herkes birinci elden Microsoft'un Surface RT'sini inceleme şansı yakalıyor. Detaylar, buluşma yeri ve saati tabi ki yinegiik.fm sitesinde! Bol sohbetli bir pazar günü geçireceğimizi tahmin ediyorum. Herkesi bekleriz ;)

Hala izlemediysenizSurface RT Unboxing videosuna da bir göz atın isterseniz gelmeden önce :) Haberler bu kadar. Görüşmek üzere!