XOMNI'deki yeni görevim

0 dakikada yazıldı

57692 defa okundu

Düzenle

Yeni yıl, yeni gelişmeler devam ediyor :) Neden hepsi yıl sonuna / yıl başına denk geliyor bilmiyorum ama belki de psikolojik bir "değişim" tetikleyiciliği yapıyordur yılın da bitiyor, yenileniyor olması. Her neyse, konumuza dönecek olursak :) Geçen sene, hatta2011 Aralık'ta başlayan "çalışan hayatı"maceram son bir yılda epey güzel geçti. Alışmak zor oldu diyemem :) Değişikti tabi, malum ben pek iş hayatında çalışan olarak deneyime sahip olmamıştım. Son bir yıldır bunu da deneyimleme şansım oldu ve Identitymine'da süper bir ekiple çalıştım. 7 ülkede, 7 ofisteki teknik ekiplere nasıl liderlik edilir gibi ilginç soruların cevaplarını aradım :) buldum da :)

Herşey çok güzel bir şekilde ilerlerken içimdeki girişimci ruhunu da besleyebilecek yeni bir değişim Ocak 2013 itibari ile beni bekliyor. Identitymine'daki görevim Ocak 2013 ile beraber stratejik danışman olarak devam edecek. Identitymine ile bağlarım kopmayacak ama zamanımın çoğunu artıkXOMNI'de CTO olarak değerlendireceğim. Son altı aydır zaten üzerinde çalıştığımız bu projeyi ayrı bir startup olarak konumlandırma kararı aldık. Hatta itiraf ediyim son iki aydır da XOMNI kendi ayaklarının üstünde duruyor. Şu an Türkiye ofisimiz için çalışmalara devam ediyor.

Peki nedir XOMNI derseniz çok reklama girmeden, uzatmadan :) ve tembelliğe vurarak :) aşağıdaki videoyu sizlerle paylaşıyorum.

Hepinize süper bir 2013 diliyorum!