WP7 ve Azure ile Erciyes Üniversitesin'deydim

0 dakikada yazıldı

25422 defa okundu

Düzenle

Vay be :) Uzun süre olmuş üniversitelere gitmeyeli... Bu sene seminer kapsamında açılışı Kayseri, Erciyes Üniversitesi ile yaptım :) Sanırım iki yıl olmuş Erciyes'e gitmeyeli. Tek kelimeyle muhteşemdi diyebilirim, özlemişim! Hem ben özlemişim üniversite gençlerine birşeyler anlatıp gençleşmeyi :) hem de Erciyes Üniversitesi Teknoloji Kulübü bir konuşmacının hayal edebileceği en muhteşem organizasyonu yaratmış! Teşekkür etmem gereken o kadar çok genç var ki Teknoloji Kulübü'nden....Ama önce bir etkinliğe göz atalım :)

Kayseri, Erciyes Üniversitesi
EtkinliğiKayseri, Erciyes Üniversitesi Etkinliği

Etkinliğin ilk yarısında sevgiliUmut Erkal Kinect ve Robotics üzerine bir oturum yaptı. Umut'un oturumda Kinect ile bir robot kontrol ettik :) Yakında o robotun kontrolünü bir WP7 uygulamasına da port edeceğiz :) Farklı cihazların ve platformların birbiri ile iletişimi adına çok başarılı bir oturumdu. Sonrasında benim Windows Phone 7.5 veAzure oturumlarım oldu. Kısa sürede olabildiğince çok şey anlatmaya çalıştık, umarım faydalı olmuştur :)

Şimdi sıra geldi bu efsane organizasyonun arkasındaki herkese teşekkür etmeye. Efsane diyorum çünkü gerçekten öyleydi.Erciyes Teknoloji Kulübü'nün her üyesi deli divane bu etkinlik için çalışmış! Bu durum kabaca etkinliğe alınan sponsorların sayı ve kalitesinden bile rahatlıkla anlaşılabiliyordu. Gönüllü olarak yaptıkları bir işe bu kadar sarıldıkları için tüm Teknoloji Kulübü çalışanları binlerce teşekkür! Heyecanınızı kesinlikle kaybetmeyin, başarınızı o heyecan besleyecek! Son olarak Erciyes Üniversitesi MSP'si sevgili Aybala Sert'e de çok teşekkür ediyorum. Yardımların olmadan bu etkinlik olmazdı.

Bu arada unutmadan, INETA tarafında üniversitelerden davetleri ortak bir yerde toplamaya başladık :) www.inetatr.org/davet adresinden isteklerinizi gönderebilirsiniz ;)

Görüşmek üzere!