Urfa BİLMÖK 2016

12 dakikada yazıldı

15489 defa okundu

Düzenle

Süper bir BİLMÖK geride kaldı :) Geçen hafta sonu BİLMÖK için Urfa'ya Harran Üniversitesi'ne ziyarete gittim. Etkinliğin ikinci gününde "Boş Durma Boşa Çalış" adındaki oturumumu sundum. Oturumda çok eğlendim diyeceğim ama zaten eğlence iki gün boyunca durmadı desem yeridir.

bilmok

Etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Öğrencilerin, organizasyon ekibi süper bir iş çıkarmış. Tabi bu başarının arkasında Harran Üniversitesi'nden hocaların katkısı da yadsınamaz. Konferans için herkes seferber olmuştu desem yeridir. Urfa Belediyesi'nin desteğinden tutun konuşmacılar boş zamanlarında biraz da olsa şehri gezebilsinler diye aracını yollayan Kaymakam'a kadar herkes inanılmaz misafirperverdi. Düşünün, tanımadığım bir adam yağmur yağıyor diye şehir merkezinden beni alıp otele bıraktı :) Evet, evet... Bir İstanbul'lu olarak tanımadığım birinin arabasına binmeye cesaret edebildim :)

Son zamanlarda başladığım VLOG alışkanlığıma hala devam ediyorum :) Urfa'dayken BİLMÖK süresince de VLOG'lar çektim. Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Hazır uğramışken abone de olun derim ;)

Görüşmek üzere.