Sakarya Üniversitesi'nde IEEE Talks

26 dakikada yazıldı

11228 defa okundu

Düzenle

Dün Sakarya Üniversitesi'ndeydim. IEEE ekibinin organizasyonunda "Boş Durma Boşa Çalış" adlı oturumumu sundum. Gün boyunca VLOG çekmeye de devam ettim :)

Eğlenceli bir gün olmanın ötesinde bir de ilginç bir rastlantının da tadını çıkarma şansım oldu :) VLOG'u izleyenler görmüş olabilirler ama blogda da ayrıca bahsetmek istiyorum. Aşağıda gördüğünüz fotoğraf aslında basit bir "Öncesi ve Sonrası" fotoğrafı :)

Sevgili Uğur Can'a bu güzel hatıra için ufak bir paragraf hediye ettim :) Bakın neler yazdı;

"İstanbul'da orta sondayken Nedir bu silverlight öğrenmeliyim! ile araştırmaya başlayıp sizin blogunuzu bulmuştum. O fotoğraf yazgeliştir zirvesinde çekilmişti. Aradan geçen zamanda ben liseyi bitirip Sakarya Üniversitesi BÖTE'ye başladım. Kendimi geliştirmek için etkinliklere yarışmalara katıldım. Şu an Tohum yatırım alan kendi girişimim var. Görme engelliler için üzerinde tactile display olan bir akıllı telefon konsepti tasarladık ve şu an donanımı geliştirmek için çalışıyoruz. Projemiz ile 2015'de International Telecommunication Union tarafından düzenlenen ITU Telecom World Konferansında Young Innovators Competition / Single Board Challenge yarışmasında ödül aldık. Girişimimi buradan: fb.com/tactixphone ve twitter.com/tactiXphone bana ise buradan ulaşabilirsiniz fb.com/Ugurcan.bastik"

Nereden nereye? :) Demeden edemiyor insan. Uğur Can'a nice başarılar diliyorum. Yazılımla ilgili heyecanını kaybetmediği bir gelecek diliyorum! Daha çok ürettiği ve üretmeye devam ettiği bir gelecek diliyorum!

Etkinlikteki katkısından olan tüm kardeşlerime ve IEEE ekibine de çok teşekkür ediyorum! Hepiniz eline sağlık.

Görüşmek üzere!