RD Summit ve Gold RD Ödülüm

0 dakikada yazıldı

4947 defa okundu

Düzenle

MVP Summit sonrası herkes evine dönerken :) ben bir gün daha Seattle'da kaldım. Neden mi? Çünkü bu sene MVP Summit'i takiben bir de RD Summit gerçekleşti. En son 2009'da gerçekleştirilen RD Summit sonrası 2011'de de bir günlük de olsa :) hap niteliğinde bir RD Summit'imiz oldu. Bilmeyenleriniz için kısaca özetlemek gerekirse RD Programı zaten 123 RD'ye sahip yani MVP programı gibi onbinlerce MVP'nin katıldığı bir Summit olma şansı yok :) O nedenle çok daha kapalı bir grubun özel günüydü diyebilirim.

Benim için RD Summit'te iki güzel şey oldu. Birincisi RD Summit'te bir oturumda "Creating Your Own Audience" adında bir oturumda konuşma şansım oldu. Türkiye'den muhteşem örnekler paylaştım :) "Vay be" efekti yarattığımdan eminim. Kitle 123 kişi de olsa RD'lerin ulaşabildiği kişi sayısınıa bakıldığında güzel bir propaganda hareketi yaptığımı düşünüyorum :)

2010 Yılı Gold RD
Ödülüm2010 Yılı Gold RD Ödülüm

İkincisi ise ödül töreninde Gold RD ödülümü almak oldu. Toplam 24 ülkeden RD'lerin alabildiği bir ödül olan Gold Global Impact Award ödülü listesine Türkiye'yi de eklemiş olduğum için ÇOK mutluyum. Geçen seneyi de dahil edersek programdaki ilk iki yılımın ikisinde de bu ödülü alarak iki yıldır listeye Türkiye'yi de taşımak sevindirici.

Eh artık bu mutluluk ile Türkiye'ye dönme zamanı. Ama pek kalamayacağım maalesef :( Malum haftaya TechEd ME var. Hemen Dubai'ye geçmem gerekecek. Oradan da gelişmelerle görüşmek üzere ;) Kendinize çok iyi bakın.

Not: Mail atıp ciddi ciddi soranlar oldu :) Blogumdaki tüm fotoğrafları ben kendim çekiyorum :) eğer başkasınınsa kesin yazarım altına bir yere. O nedenledir ki "Evet" :) Steve Ballmer fotoğrafını ben MVP Summit'te çektim! ;) Yakında çektiğim fotoğrafları paylaşabileceğim bir yer düşünüyorum. Şimdilik Facebook'taki birkaç tanesine bakabilirsiniz :)