MVP Summit 2012

0 dakikada yazıldı

25229 defa okundu

Düzenle

Bir MVP Summit daha geldi geçti :) Her yıl tüm MVP'lerin davetli olduğu MVP Summit'in bu sene 2012 sürümü de :) geçen hafta gerçekleşti. Bu vesile ile yanlış bilmiyorsam toplam 15-20 MVP Türkiye'den Summit için Microsoft Redmond ofislerine doğru uçuşa geçtik :) Toplam 17-26 saat arası sürebilen uçuş silsilesi sonrasında vardığımız Summit eğlenceli olsa da maalesef sonrasında direk paylaşabileceğimiz birşeyler olmuyor.

Klasik Microsoft Campus Giriş
FotosuKlasik Microsoft Campus Giriş Fotosu

Summit tamamen kapalı bir konferans olarak MVP'lere özel olduğu için tüm oturumlar da gizlilik sözleşmesi çerçevesinde yapılıyor ve anlatılan hiçbirşeyi dışarı çıkaramıyoruz. Ama bu tabi ki zamanı geldiğinde paylaşamayacağımız anlamına da gelmiyor :) Ürünler çıktıkça MVP'lerden de paylaşımları bekleyebilirsiniz tabi ki.

MVP Summit 2012'de Stat
:)MVP Summit 2012'de Stat :)

Bu seneki Summit'in en ilginç noktası Summit Parti'si için tutulan gerçek Stat'tı :) Stat'da MVP görüntüleri, yazıları çoşturulmuş şekilde dururken tabi ki partinin 2000'e yakın MVP'yi misafir ettiğini ve bunların sadece %1'inin bayan olduğunu da kenara not alırsak nasıl bir parti'den bahsettiğimizi tahmin etmek bile istemeyebilirsiniz :D

IdentityMine Şirket
YemeğiIdentityMine Şirket Yemeği

Hazır Seattle'a kadar uğramışken şirkete :) IdentityMine'a da uğramamak olmazdı tabi. Hatta üzerine bir de şirket yemeği organize edilince tadından yenmedi :) Ben de böylece Aralık başından beri beraber çalıştığın bir sürü arkadaşla yüz yüze tanışabilmiş oldum. Ekip süper eğlenceli ama ben uzaklarda kaldığım için eğlencenin fena latency yapıyor malum :D

Neyse, işte böyle bir... 4 günlük Amerika ziyareti sonrasında Türkiye'ye döndüm ve 12 saat sonra da Qatar semalarına doğru uçuşa geçtim :) Qatar detaylarını da yakında yazarım. Çok yakında memlekette 24 saatten fazla kalabilme hayali ile hepinize sevgiler! (Acı çektiğimin farkında olmayıp "hocam iyi geziyorsun" maili atanlar burada ayrıca selamlar, bilmem anlatabildim mi :D)