MVP Summit 2011 de geldi geçiyor!

0 dakikada yazıldı

9688 defa okundu

Düzenle

Son iki haftadır uzaklardayım :) Esas nedeni her sene gerçekleşen MVP Summit için Seattle'a gidiyor olmam. Bugün özellikle Steve Ballmer'ın konuşması ile beraber güzel bir tad kazanan MVP Summit geçen yıl olduğu gibiyine tamamen gizlilik kuralları çerçevesinde gerçekleşiyor. O nedenle Summit'teki hiçbirşeyi paylaşamıyorum :( Yine de ufaktan müjdeler verebilirim, özellikle MIX civarında süper haberler olacağına dair güzel ipuçları yakaladım!

Steve Ballmer MVP Summit'te
sahnede!Steve Ballmer MVP Summit'te sahnede!

Geçen sene Seattle'ın altını üstüne getirdiğim için bu sene pek Seattle içi gezim olmadı :) Fakat tabi ki Türkiye'den Summit'e gelen tüm diğer Türk MVP'lerle beraber yine yüklü bir elektronik alışverişi yaptık diyebilirim :)

Şubat-Mart-Nisan yine konferanslar dönemi olacak gibi duruyor ;) En kısa zamanda İstanbul'da da görüşmek üzere. Biliyorsunuz Microsoft Bilişim Zirvesi İstanbul'da da gerçekleşecek. Benim de oturumlarım şimdiden belli, Maçka salonundaki günün ilk oturumu olan HTML5 oturumu ve günün son oturumu olan Pivot oturumunu ben sunacağım ;) Görüşmek üzere!