MSP'lere özel Azure Camp!

0 dakikada yazıldı

26787 defa okundu

Düzenle

Bugün Microsoft tarafında "Microsoft Student Partner" programına özel bir Azure Camp düzenlendi. Konuşmacı olarak da tam gün öğrencilerin karşısında ben vardım :)

MSP'ler için Azure
CampMSP'ler için Azure Camp

Azure konusu maalesef biraz ağır bir konu. Son dönemde genelde hep yazılım geliştiren firmaların ekiplerine Azure anlatma şansım oldu. Sanırım bölgede 6-7 ülkede Azure anlatmışımdır şu ana kadar. Fakat ancak son zamanlarda Türkiye içerisindeki üniversitelerde de oturumlarda Azure'dan bahsetmeye başladım ki, deneyimlerime dayanarak pek kolay olmadığı itiraf etmem gerek :) Eh Silverlight anlatmak da kolay değildi ama Azure çok daha derin bir konu ve öncesinde çok daha fazla konseptin dinleyiciler tarafından biliniyor olmasını gerektiriyor.

MSP'ler için düzenlenen bu Azure Camp'ta da tam gün yoğun bir veri transferine madur kaldı herkes :) Umarım 24 saat sonrasına en azından önemli birkaç nokta kalır :) Benim için zevkli ve eğlenceli bir gündü. Katılan tüm MSP'lere tüm gün beni yalnız bırakmadıkları için ayrıca teşekkürler ;) Görüşmek üzere!