Microsoft WebCamps Istanbul

0 dakikada yazıldı

11073 defa okundu

Düzenle

Bugün sabaha karşı altıda Ürdün uçağı İstanbul'a indi ve memlekete vardım :) Sonrasında koşa koşa bir eve uğrayıp hemen WebCamps etkinliğinin İstanbul ayağı için Microsoft binasına doğru koşuma devam ettim :) 5 dakikalık bir gecikmeyle de olsa WebCamps etkinliği güzel başlayıp güzel bitti diyebilirim.

Microsoft WebCamps
IstanbulMicrosoft WebCamps Istanbul

WebCamps serisinin İstanbul ayağı da Ankara kadar güzeldi :) Ateş yakamasak da :) etkinliğin ilerleyen saatlerinde bir kamp ortamına cidden yaklaştığımızı düşünüyorum veya en azından salonda belirli projeler çerçevesinde kamplaşmalar olmadı diyemem :) Etkinlik sonrası değerlendirme formlarını incelediğimide genel olarak WebMatrix'in development hızı ve kolaylığı açısında ufak çaplı projelerde ciddi beğeni kazandığını gördüm. Bu sevindirici bir haber ;)

Bu kadar .NET'çi aynı yerde toplanınca tabi sadece WebMatrix ile durmak mümkün olmuyor. Üzerine biraz Silverlight sosu koyduk hatta ben hazır Ürdün'den Azure anlata anlata gelirken birkaç Azure demosu ile de günü süsledik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum, umarım faydalı bir etkinlik olmuştur.

Görüşmek üzere!