Microsoft İş Ortakları'na özel Azure Günü

0 dakikada yazıldı

27333 defa okundu

Düzenle

Çoğunuzun bu blogpost'a kızacağını biliyorum ama emin olun yapabileceğim birşey yoktu :( Bu Cumartesi günü Microsoft'ta sadece yazılım geliştirici iş ortaklarına özel bir Azure günü yaptık. Aslında "yaptık" dememeliyim çünkü organizasyonu malum Microsoft yaptı ben konuşmacı olarak katıldım. Çoğunuzun hafta sonu Azure aktivitesi beklediğini bildiğim için bu yazıyı çekinerek yazıyorum ama size söz hafta sonu azure aktivitemiz olacak, planlıyoruz.

Microsoft İş Ortakları'na Özel Azure
GünüMicrosoft İş Ortakları'na Özel Azure Günü

Gün boyunca benim üç tane oturumum oldu, Azure'da ne nedir?, Storage servisleri ve SQL Azure konularına baktık. Günün başında Microsoft'tan Sarper Çelenk Microsoft tarafından iş ortakları fırsatlarına değinirken günün son oturumunda da Muammer Benzeş System Center ile Private/Public Cloud yönetiminden bahsetti.

Güzel bir gündü :) benim için de çok değerli oldu. Hiç aklıma gelmeyecek ilginç feedback'ler ve sorular aldım :) Katılan herkese çok teşekkürler, umarım herkes için faydalı olmuştur. Gün boyunca yaptığımız örnekleri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz ;)

Azure Günü Örnek Kodlar - azure_ornekler.rar (19.8 MB)

Görüşmek üzere.