Kasım 2012 Çekiliş Kitapları

0 dakikada yazıldı

50954 defa okundu

Düzenle

Çekilişlere devam! :) Kasım ayı İngilizce kitabımız bu sefer Windows Azure üzerine! Packt'in Microsoft Azure üzerine Enterprise Application Development kitabını hediye ediyorum :) Tamam, itiraf ediyorum, kitabı hızlıca ben de okudum :)

Kasım'ın kitabı
Azure!Kasım'ın kitabı Azure!

Ekim'de olduğu gibi ek Türkçe kitap hediyelerine de devam edelim diyorum. Bu ayın Türkçe kitapları geçen ayınkilerle aynı :) stokları tüketiyorum. Hediyelerin sponsoru olan "DikeyEksen" Yayınevi'ne ve sevgili Yaşar Gözüdeli'ye tekrar çok teşekkürler! Kitapları bana kendileri ulaştırdılar. Hatta geçen haftaki hediyelerden sonra DikeyEksen daha da kitap sağlayabileceğini söyleyen bir mail attı. Destek için teşekkürler gerçekten.

C#, LINQ ve SQL Server 2012
KitaplarıC#, LINQ ve SQL Server 2012 Kitapları

Gelelim yine kurallarımıza :) Her zamanki gibi yine aşağıya, bu blogposta yorum yapmanızı istiyorum. 9 Kasım gece yarısına kadar "Ben istiyorum" yazıp aşağıya yorum olarak atmanız yeterli. Yorumu atarken isminizin ve mail adresinizin doğru olmasına dikkat edin. Kitabı kazanmanız durumunda sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçeceğim. Eğer sadece tek bir kitap için talipseniz, "Azure İstiyorum", "C# İstiyorum", "LINQ İstiyorum" veya "SQL İstiyorum" diye yorumunuza yazın lütfen :) Böylece işinize yaramayacak bir kitabı kazanıp başka birisinin faydalanmasını engellemekten kurtulmuş olursunuz. Eğer sadece "Ben istiyorum" yazarsanız kitaplardan hepsine de talipsiniz demektir.

Geçen ay ek olarak bir de Twitter'da çekilişi RT edenler arkadaşlardan birine hediye vermiştim. Çekiliş katılımı ciddi artmıştı :) Bu ay da aynen devam. Twitter hesabınız varsa hemen aşağıdaki mesajı RT etmeyi unutmayın derim.

Kasım çekiliş kitapları burada! RT edenlere de bir kitap var :) daron.yondem.com/tr/post/Kasim_…

— Daron Yondem (@daronyondem) Kasım 6, 2012

Hepinize bol şanslar!