İstanbul'da MEA MVP Open Day 2014

0 dakikada yazıldı

27873 defa okundu

Düzenle

2008 yılından beridir MVP Programı'ndayım. Bu süreçte neredeyse olabildiğince Global MVP Summit'i de kaçırmamaya çalıştım. Geçen hafta sonu ise ilk defa MEA'ya özel bir MVP etkinliği gerçekleşti. Bölgede yaptığım bir çok konuşmadan, konuştuğum konferanslardan tanıdığım bir çok dostu görme, yenileri ile tanışma şansım oldu. Etkinlik sadece MVP'lere açıktı ve içeriğini de pek paylaşma şansımız yok ama size etkinlikteki kendi oturumumdan bahsedebilirim :)

MEA MVP Open Day'de "Personal Branding"
OturumumMEA MVP Open Day'de "Personal Branding" Oturumum

Etklinlikteki oturumum "Personal Branding" başlığını taşıyordu. 40 dakikalık bir oturumda MVP'lerin nasıl kişisel markalarını oluşturabileceklerinden, yapmaları gerekenlerden ve olası hatalardan bahsettim. Açıkçası oturumun içeriğini doğrudan MVP'lere hitaben hazırladığım için buradan ulaşabileceğiniz sunumun bir kısmı anlamsız olacaktır :) ama umuyorum ki yakın zamanda bu konuda daha genel bir kitleye de sunum yapma şansım olacak. O zaman daha genel geçer bir içerik paylaşabilirim diye tahmin ediyorum.

MVP MEA Programı'ndan bir
ödül...MVP MEA Programı'ndan bir ödül...

MVP'leri bilirsiniz, yardımcı olabilecekleri bir şey varsa eğer konusuna vs bakmadan ellerinden geleni yaparlar. İşte sanırım ben de biraz fazla kaçırımışım ki MVP MEA Programı bana ayrıca bir teşekkür daha iletti :) İtiraf ediyorum, sanırım insan 100 yıl MVP programında kalmış olsa da hala bu gibi ödüller isteyebiliyor ve ödüllerden motivasyon sağlayabiliyor. Umarım bu güzel bir şeydir :)

Buradan son olarak tabi ki MEA MVP Programı'ndan ilk olarak Türkiye MVP Lead'i Eylem Arslan'a sonra da MEA Lead'i Hande Kayadeniz Torkan'a etkinliği gerçekeştirmek için gösterdikleri çabay için teşekkür ediyorum. Ama benden plaket beklemeyin :)