Internet Explorer 9 Kitabı

0 dakikada yazıldı

20645 defa okundu

Düzenle

Geçen sene hatırlarsanız Internet Explorer 8'in çıkış zamanlarında tasarımcı ve yazılımcılar için update niteliğinde bir kitap hazırlamıştım. Kitap basılmış ve hepsiburada'da :) birinci sıraya yerleşmişti :) İlginç olan ise hepsiburada'da kitap satılırken aslında PDF'ini de ücretsiz dağıtıyor olmamızdı :)

Bu sene de malum Internet Explorer 9'un gelişi ile beraber birçok yenilik var. Bunlardan en önemlisi HTML5. Bu yeniliklerin şu an için en kullanılabilir olanlarından bir grubu toplayarak üzerine de özellikle bir developer veya designer gözü ile ilk bakışta bilmeniz gerektiğini düşündüklerimi ekleyip yeni bir kitap hazırladım. Kitap tabi ki full bir HTML5 kitabı değil, zaten daha HTML5'in sınırları da belli değil o da ayrı konu :) Neyse konumuza dönersek, kitabımız IE9 çerçevesinde yenilikleri içeren bir kitap diyelim özetle.

IE9 KitabıIE9 Kitabı

Tabi ufak bir notu atladım. Geçen sene ben bu kitabın hem İngilizce hem Türkçe'sini yazmıştım. Bu sene itiraf etmek gerekirse Türkçe'si ile ilgili bir plan şu anda yok. O nedenle gecikmeyin ve İngilizcesine bir göz atın derim. Malum şu an duyurusunu yaptığım kitap İngilizce ve yurt dışında da dağıtımı yapılıyor. Kitabın PDF'ini hemen aşağıdaki linkten indirebilirsiniz ;)

Internet Explore 9 Kitabı - 02052011_2.pdf (7,90 MB)