INETA İzmir Etkinliği Geldi Geçti..

0 dakikada yazıldı

49677 defa okundu

Düzenle

Vuuhuuu :) Uzun süre olmuştu INETA tarafında hafta sonu iki günlük etkinlikler yapmayalı. Eski efsane aynı tadı ile geliyor desem yeridir. İlk etkinliğimiz olan INETA İzmir'i geçen hafta sonu alnımız akı ile atlattık :) Etkinlik içeriği daha önceduyurularda da paylaştığım gibi zaten ilginç ve yeni oturumlarla doluydu.

INETA İzmir 2011 Etkinliği,
PanelINETA İzmir 2011 Etkinliği, Panel

İki gün boyunca INETA tarafındaki konuşmacılarımız sevgili Fatih Boy, Sertay Halka, Mahmut Temur veMuammer Benzeş ile beraber ve tabi ki tüm SÜPER katılımcılarımızla deli zevkli bir hafta sonu geçirdim diyebilirim. Özellikle Panel oturumu geri dönüşlere göre süper beğenilmiş :) nedenini tahmin edebiliyorum. Bu çerçevede ufak bir müjdem de var... panel'in video kayıtları sağlıklı bir şekilde alındı ve en kısa zamanda paylaşacağız ;)

INETA İzmir
EtkinliğiINETA İzmir Etkinliği

Etkinliğe katılan herkese yine binlerce teşekkürler. İstanbul'dan etkinlik için İzmir'e gelenler :) çevre illerden gelenler... hepinize çok teşekkürler. Teşekkür etmem gereken birileri daha var :) etkinliğin organizasyonunda büyük rol oynayan sevgili MSP Öykü Küçet ve Gazi Uslu! Size de desteğiniz için çok teşekkürler. Son olarak tabi ki bizim İzmir'e gelebilmemizi sağlayan, yol ve konaklama masraflarımızı karşılayan sponsorumuz Bemar Kariyer Okulu'na da teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Eh artık teşekkürleri bitirdim galiba :) Bir sonraki etkinlik sizin şehrinizde olabilir ;) takipte olun derim ;)

Görüşmek üzere!