INETA'daki görevimden ayrılırken...

0 dakikada yazıldı

46251 defa okundu

Düzenle

Yeni yıl yolda :) ve yine değişikliklerin zamanı geldi. Geçen sene INETA Türkiye’deki görevimi devretmiştim hatırlarsanız ve takiben INETA MEA’nın başkanlığına geçmiştim. 2012 sonu ile beraber artık INETA MEA’daki görevimi de sonlandırmış bulunuyorum. Böylece artık INETA’da bir görevim kalmamış oluyor.

Güzel günlerdi açıkçası. Özellikle INETA Türkiye’yi ilk devraldığım seneler gerçekten güzel işler çıkarmıştık ortaya. 2008’deki INETA Summer Hit, Capital Hit, Ege Hit :) sonrasında INETA NEXT serisi… Var mısınız bir hatırlamaya, eski günleri yâd etmeye? :)

2008'in en efsane etkinliklerinden biriydi INETA Summer Hit :) "Yazın ortasında kim gelecek?" yorumlarını hatırlar gibiyim :) 300 kişiyi bulmuştuk. Yukarıda taaa o günlerden kalma etkinlik panelinin videosuna göz atabilirsiniz :) Her zamanki gibi eğlenceli bir hafta sonu geçirmiştik. Baktık güzel oluyor :) sonrasında bir de Ankara etkinliği planlamıştık ki o da apayrı efsane olmuştu.

Capital Hit'i bizim için efsane yapan etkinliğe gitme şeklimiz oldu :) Adını vermiyim :) Şimdi Google aramalarında mimlenmesin ama videoyu izlerseniz eğer :) videodaki şöförümüz aslında başka bir INETA etkinliğinin katılımcısıydı. Ankara'da bir etkinlik yapmaktan bahsederken araya atlayıp (yanlış hatırlamıyorsam) "Benim babamın/amcamın minibüsü var" deme hatasına düşen bu arkadaş :) Ankara etkinliğine bizi götürmek zorunda kalmıştı :)

Daha neler neler... Anlatmakla bitmez. Ne etkinlikler yaptık, ne maceralar yaşadık. Ama artık yaşlandım :) şaka şaka :) yaşlandım ama konu ile alakası yok :)

Bugüne kadar INETA etkinliklerine gelen, beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler. Merak etmeyin, bundan sonra da orada, burada kesin karşılaşırız.

Yeni yılınız kutlu olsun!