INETA'da yeni rolüm ve INETA TR'de değişenler!

0 dakikada yazıldı

29254 defa okundu

Düzenle

Her yılbaşı bir anlamda yeni bir başlangıca vesile olma potansiyeli taşır :) İşte bu yılbaşında bu potansiyeli kinetiğe çevirip :) INETA tarafında iki bayrak değişikliği yapıyoruz. Bunlardan ilki INETA Türkiye Başkanlığı ile ilgili.

Yeni INETA Türkiye Lideri : Muammer Benzeş

Muammer yaklaşık iki yıldır INETA Türkiye yönetim ekibinde Başkan Yardımcılığı yaparken gönüllü çalışmalarımıza muhteşem katkısı ile her zaman arkamda oldu. Desteğini yadsımam mümkün bile olamaz. Gönüllü olarak hayatından ayırdığı zaman ve emeği emin olun ölçmek çok zor. Özünde 100% bir yazılımcı olmasa da :) uzmanlık alanı ITPro tarafı olsa da Muammer'in INETA Türkiye faaliyetlerinde çılgın katkısı var. Önümüzdeki dönemde INETA Türkiye Başkanlığı bayrağını Muammer Benzeş'e devrediyorum. Yılbaşı gecesi yapacağımız geri sayım sonrası :) 1 Ocak 2012'de Muammer INETA Türkiye Başkanlığı görevine başlayacak. Kendisini buradan hem kutluyorum hem de efsane işler çıkması için azim ve biraz da şans diliyorum ;)

Bu arada INETA Türkiyeyeni yönetim ekibine de yeni yılda başarılar ;)

INETA MEA'daki değişiklikler...

2008 Mart ayındaINETA Türkiye Başkanlığı görevini almışım. Aradan üç dört yıla yakın süre geçmiş. Bu süredeneler neler yaptık :) 2009'da INETA MEA yönetim ekibinde "Speaker Bureau Lead" görevini de üstlendim ve Türkiye ile beraber MEA'daki görevime de devam ettim. Artık yeni bir değişikliğin zamanı gelmişti :) Ben de 1 Ocak 2012 tarihi itibari ileINETA MEA Başkanı olarak INETA'daki macerama devam edeceğim. Benden önce görevi üstlenen sevgili Özgür Seyrek'e buradan tüm çalışmaları için teşekkür ediyorum.

INETA Logo

INETA MEA Yönetim Ekibi önümüzdeki dönemde çok daha büyüyecek ve toplu bir tekrar organizasyon dönemine gireceğiz. Bu çerçevede bazılarınız eminim ki "Ne yani artık Türkiye ile ilgilenmeyecek misiniz?" gibi bir soru soracaktır :) Tabi ki böyle birşey yok. Sonuç itibari ile Türkiye de MEA dediğimiz bölgenin içerisinde ve daha da önemlisi yaşadığım ülke, anadilimin konuşulduğu ülke vs vs :) O nedenle böyle birşey söz konusu bile olamaz. Ama tabi ki bugünden sonra INETA Türkiye Başkanı olarak iletişim noktanızMuammer Benzeş olacaktır.

Tüm bu değişikliklerin hepimize, herkese hayırlı olmasını diliyorum. Tamamen gönüllülük üzerine oturmuş bir organizasyon olarak INETA'nın bölgemizde bir adım daha ileri gidebilmesi için herşeyin gerçekleştiği yeni bir yıl diliyorum ;)

Bu vesile ile :) hepinizi öpüyorum!