Imagine Cup 2016 Türkiye Finali

16 dakikada yazıldı

19631 defa okundu

Düzenle

Dün Imagine Cup 2016 Türkiye Finali'ndeydim. Tüm finali Periscope'dan canlı olarak yayınladım, kaydını da sonrasında Youtube üzerinden paylaştım. Merak edenler final sunumlarını, jürinin sunumlar esnasında yorumlarını ve nihai değerlendirmeyi aşağıdaki videodan izleyebilirler.

Yanlış hatırlamıyorsam 2008'den beridir Imagine Cup Türkiye finallerinde jüride oluyorum. Tüm bu yıllarda biriken jüri deneyimimi ve yorumlarımı da ayrı bir video olarak paylaşmayı planlıyorum. Takip etmeyenler Youtube kanalına kaydolsunlar :)

Dereceye girsin, girmesin, tabi ki katılan herkesin emeğine sağlık. Dereceye girsin, girmesin, tüm gruplara tavsiyem daha sıkı çalışmaları.

Bu sene Imagine Cup Pan-Arap Finali'nde de Jüri koltuğunda olacağım. (Oldu, bitti bile) Mısır, Saudi Arabistan, Ürdün gibi 13 ülkenin bölge finali olan Pan-Arap Finali bu sene Kahire'de gerçekleşecek. Oradan canlı yayın yapabilir miyim emin değilim :) ama VLOG olabilir, en kötü blog olur :) bir şeyler aktaracağım kesin. Özellikle bu seneki MVP MEA Day ile de birleşmesi efsane olacak. Neyse, çok uzatmadan, bir sonrakinde görüşmek üzere...