IdentityMine'daki yeni görevim.

0 dakikada yazıldı

24278 defa okundu

Düzenle

Tam sekiz yıl oldu :) kendi şirketimde, DEVELOAD'da maceraları atılmaya başlayalı. Bu maceralardan çok şeyler öğrendiğimi itiraf etmem gerek :) Başka bir şekilde sekiz yılda bu deneyim birikimini toparlamam mümkün olmazdı. Ama artık bir değişikliğin zamanı geldi :) Twitter ve Facebook'tan beni takip edenler eminim ki bu hissiyati bir süredir edinmişlerdir.

 IdentityMine
Logo

Aralık 2011'den itibaren beraber çalıştığımız IdentityMine'a "Senior Director, MEA Region" görevi ile katılıyorum. Bu yeni görevde IdentityMine'ın MEA operasyonlarına liderlik yaparken Amerika ofisteki projelerde de görev alacağım. Son iki ayda bile beni deli heyecanlandıran birkaç projeye bulaştım :) diyebilirim. Ben MEA tarafını üstlenirken Europe kısmında da bir başka Silverlight MVP'si :)Laurent Bugnion bulunacak. İki MVP beraber süper işler çıkaracağımızdan eminim.

Özünde bu benim için çok ciddi bir kariyer değişikliği. Yıllardır kendi şirketinde at koşturmaya alışan birinin "çalışan" olmaya geçişinin yanı sıra IdentityMine'ın neredeyse her kıtada ofisinin olması ile beraber süper dağıtık ekipleri yönetirken çevikliği de hayatta tutmak gibi güzel zorluklar bekliyor beni :) Aradağım tam da böyle bir değişiklikti itiraf etmek gerekirse ;)

Çoğunuzun merak edebileceği soruya da cevap veriyim. Türkiye'den bir yerlere gitmiyorum şimdilik. İstanbul'da kalmaya devam edeceğim. Bölgede gezilerim daha da artacaktır ama zaten bu da alışık olduğum bir durum.

Hepinizle bu sevinçli haberi paylaşmak istedim ;) Kendinize çok iyi bakın.