Eylül'ün Çekiliş Kitabı Server AppFabric üzerine!

0 dakikada yazıldı

24629 defa okundu

Düzenle

Hadi başlayalım :) Bir süre önce Twitter'dan post atarak takipçilerimden bir linke tıklamalarını istemiştim. Eğer 1500 kişi tıklarsa bana 300$ değerinde Amazon hediye çeki gelecekti. Çek geldi :) İlk günden söz vermiştim 300$ ile alacağım kitapları çekilişle hediye edeceğime (tabi arada bazılarını ben de okuyacağım itiraf ediyorum) o nedenle başlıyoruz. Bu ay ilk kitabı verme zamanı.

Pro Windows Server
AppFabricPro Windows Server AppFabric

Yukarıdaki kitabı Türkiye içerisinde herhangi bir adrese kargo ödemeli olarak göndereceğim :) Talihliyi nasıl seçeceğime gelince. Bu posta hemen altta bir yorum yapmanız yeterli. Yorumunuzda dikkat etmeniz gereken birkaç şey olacak. Birincisi adınız, soyadınız ve e-mail adresinizi doğru yazmalısınız. Web sitesi olarak reklam kokan hareketlere girmemelisiniz :) ve son olarak yorumunuzun bir yerinde "Ben istiyorum!" yazmalı :) 7 Eylül Cuma akşamına kadar yapılan yorumlardan bir kişiyi seçerek kitabı hediye edeceğim. Seçerken devreye Milli Piyango falan girmeyecek :) tamamen benim gönlüme ve samimiyetime güvenerek bu çekilişe girmek dışında şansınız yok maalesef. Uyariyim da :) sonra problem olmasın.

Her ayın 1'i ile 7'si arasında bu şekilde çekiliş yapmayı düşünüyorum önümüzdeki bir yıl için. Bakalım, hayırlısı.

Kitapları seçerken nasıl karar verdiğimi de merak edeceğinizden eminim. Şimdiden cevapliyim. Bundan birkaç hafta önce Twitter'dan yine duyururarak sizlerden istekler aldım. O istekleri ve benim aklımdakileri kendimce değerlendirip tamamen kendi keyfime göre bir liste hazırladım yine :) Bu aralar "keyfime göre yaptım" cümlesini çok kullanıyorum farkındaysanız çünkü hiç hesap veresim yok cidden. Yorumu yapın, şansınız varsa kitabı kapın. Olay bu kadar basit esasen ;)

Umarım kazanan arkadaşın işine yarar! Bu arada işinize yaramayacaksa kitap yorum yapmayın derim :) İşine yarayacak birine gitsin kitap.

Görüşmek üzere!