Ekim'in Çekiliş Kitapları bu sefer 5 tane!

0 dakikada yazıldı

25002 defa okundu

Düzenle

Geçen ayki "Kitap Çekilişi" ile beraber oluşan yoğun ilgi ile beraber ben de bu ay biraz daha çoşmaya karar verdim :) Biliyorsunuz bu "ayda bir" kitap hediye etme serisinin amacı bir aralar sizlerin desteği ile kazandığım 300$'lık amazon hediye çekiyle aldığım kitapları yine sizlerle paylaşmak ama baktım ki aslında paylaşabileceğim başka şeyler de varmış :) O nedenle hediyeleri arttırıyorum :)

Foundations of WFFoundations of WF

Ekim ayı hediye İngilizce kitap olarak APress'ten "Foundations of WF" kitabını hediye edeceğim :) Ama dediğim gibi bu kadarla kalmıyorum ve bu ay bu kitabın yanında üç tane de Türkçe kitap hediye etmeye karar verdim. Burada tabi hediyelerin sponsoru olan "DikeyEksen" Yayınevi'ne ve sevgili Yaşar Gözüdeli'ye teşekkür ediyorum! Kitapları bana kendileri ulaştırdılar.

C#, LINQ ve SQL Server 2012
KitaplarıC#, LINQ ve SQL Server 2012 Kitapları

Hediye kitap sayısını böylece Ekim'de 4'e çıkarmış oluyorum :) Eylül'de de hedefim 25 kitap :D değil tabi ki :) Şaka bir yana umarım kitaplar sahiplerine gerçekten faydalı olurlar. Şimdi gelelim bu ay çekilişi nasıl yapacağımıza :) Geçen ayki gibi yine aşağıya, bu blogposta yorum yapmanızı istiyorum. 7 Ekim gece yarısına kadar "Ben istiyorum" yazıp aşağıya yorum olarak atmanız yeterli. Yorumu atarken isminizin ve mail adresinizin doğru olmasına dikkat edin. Kitabı kazanmanız durumunda sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçeceğim. Eğer sadece tek bir kitap için talipseniz, "WF İstiyorum", "C# İstiyorum", "LINQ İstiyorum" veya "SQL İstiyorum" diye yorumunuza yazın lütfen :) Böylece işinize yaramayacak bir kitabı kazanıp başka birisinin faydalanmasını engellemekten kurtulmuş olursunuz. Eğer sadece "Ben istiyorum" yazarsanız kitaplardan hepsine de talipsiniz demektir.

Bu ay ek olarak bir de Twitter çekilişi yapacağım. Evet, farkındayım çekiliş çoşkusundan geçilmiyor değil mi? :D Neyse.... Aşağıda linkini paylaştığım ve yukarıdaki dört kitabın çekilişin duyuran Tweet'i RT edenlerden birine ayrı, sürpriz bir kitap hediye edeceğim! Yani toplamda 5 kitap var bu ay. Twitter hesabınız varsa hemen RT etmeyi unutmayın derim.

Ekim ayı çekiliş kitapları toplam 5 tane! Dördü blogda yorum yapanlara, Biri de bu tweeti RT edenlere! daron.me/26

— Daron Yondem (@daronyondem) October 1, 2012

Hepinize bol şanslar!