Build Konferansı yollarında...

0 dakikada yazıldı

15806 defa okundu

Düzenle

Birazdan uçağa biniyorum :) Başıma bir iş gelmez ise yarın akşam saatlerinde California, Anaheim'de olacağım. Neden mi? Unutanlarınız için hatırlatiyim,Build konferansı kapıya geldi çattı! Son üç aydır bu konferansla ilgili nette gezen dedikodu miktarına baktığımda şimdiden rekor kırdı diyebilirim. Ben hakkında bu kadar spekülasyon yapılmış konferans görmedim :) Neyse ben spekülasyonlara girmeyeceğim çünkü cidden sonu gelmeyecek. Fakat genel olarak bu konferansla Microsoft'un önümüzdeki dönemde çoğu istemci ve sunucu taraflı yenilikleri ve ileriye bakışı ortaya çıkacak diyebilirim.

Build Konferansı haftaya canlı
yayında!Build Konferansı haftaya canlı yayında!

Konferansın içeriği her zamanki gibi oturumlardan ortalama 24 saat sonra sitesinde yayınlanacak ayrıca Keynote (Açılış) konuşamaları da canlı yayınlanacak. O nedenle özellikle canlı yayınları kaçırmayın derim ;) Önümüzdeki dönemde güzel şeyler olacak. Benden söylemesi :)

Ben de konferans boyunca gelişmeleri anlık olarak tweet'leyeceğim.. Gelişmeleri anında takip etmek için ataçlanmayı unutmayın twitter'dan :) Gün sonlarında da günlük raporları bloguma atıyor olurum. Konferans hafaya salı başlıyor bu arada. Ben biraz erken gidiyorum :)

Görüşürüz!

Not: Build'e gelip de otel sıkıntısı olan olursa odada bir tane fazla yatak var otelde :) Ben de yeni gördüm rezervasyonumda. Seve seve odayı paylaşabilirim ;)