5. Yılımda Windows Azure MVP'siyim!

0 dakikada yazıldı

32435 defa okundu

Düzenle

Yine yılın o zamanı geldi :) Biliyorsunuz MVP'lik yıllık bir ünvan ve her yıl gönüllü yaptığımız katkılarla tekrar değerlendiriliyoruz. Bu sene de daha "Her Salı Azure Günü" serimize başlamadan yaklaşık iki ay önce hatırlarsanız MVP programıiçin raporumu hazırlamışve göndermiştim. Değerlendirmenin sonucu dün belli oldu :) Microsoft 2012 yılı için bana Windows Azure çerçevesinde yaptıklarım için teşekkür etmek istemiş ve böylece ben de bu yıl için Windows Azure MVP'si oldum! Geriye dönüp baktığımıda son bir yılda 8 ülkede Azure anlatmışım :) Ben de pek farkında değildim açıkçası durumun :) ama şu çok net ki zamanımız neredeyse artık 100%'ünü Azure alıyor.

MVP Programında 5
YılMVP Programında 5 Yıl

2010 yılında Microsoft artık her yıl ayrı ödül göndermek yerine :) halka göndermeye başladı MVP'lere :) yukarıdaki resim durumu açıklıyordur sanırım. Programda 5 yılımı tamamlayınca "5 Yıl Halka"mı da almış oldum :) Tabi bu da "zaman ne kadar hızlı geçmiş" etkisi yarattı bende. 2008'te ASP.NET MVP'si olarak girdiğim programda üç sene Silverlight MVP'si olarak yer aldım. Şimdi de Windows Azure... Bakalım gelecek neler getirecek.

Hepinize bu süreçteki desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım blogdaki yazılar sizler için faydalı oluyordur. Gelin bu blog yazısının yorum kısmını da bir istek kutusu gibi kullanalım :) Varsa istekleriniz yazın ;)

Görüşmek üzere!