Azure Bootcamp İstanbul gerçekleşti!

0 dakikada yazıldı

40001 defa okundu

Düzenle

Geçen hafta sonu Global Windows Azure Camp'ın Türkiye ayağını İstanbul'da gerçekleştirdik. Çok zevkli ve güzel bir gün oldu. Sabah 10'da başlayan etkinlikte ilk gelen 150 kişiyi alabileceğimiz için sabahıın 8'inde etkinliğe gelenler oldu :) Sabahın o erken saatlerinde gelip günün sonuna kadar bizle kalan herkese buradan çok teşekkür etmek istiyorum. İyi sabrettiniz :) Etkinlik sonrası gelen maillerin sayısından ve içeriğinden etkinliğin epey faydalı olduğunu da anlayabiliyorum. Bu da tabi ki tüm konuşmacılar olarak bizleri de süper mutlu ediyor.

Azure Camp Istanbul
EtkinliğiAzure Camp Istanbul Etkinliği

Azure kampının gerçekleşmesinde katkısı olan o kadar çok kişi var ki :) Etkinliğin global ayağından Azure MVP'leri Magnus ve Martin, Türkiye'den MVP Lead'imiz sevgili Eylem Arslan ve etkinliğin lojistik desteği için Microsoft Türkiye DPE'den sevgili Cavit Yantaç'a çok teşekkürler. Unutmadan sevgili süper konuşmacılarımız İlkay İlknur veTuğberk Uğurlu'ya da destekleri için çok teşekkür ediyorum. Son olarak bir de etkinlik sonunda hediyeler için teşekkür etmem gereken sponsorlar var :) Nitekim gün sonunda epey bir hediyemiz oldu. Pluralsight etkinliğe katılan herkese eğitim hesabı hediye etti. Cerebrata yine etkinliğe katılan herkese 295$ değerinde Azure Management Studio ürününün lisansını hediye etti. Bunların haricinde myGet, Paraleap, Innerworkings ve zud.IO'da 30 ile 60 günlük hesaplar hediye ettiler her katılımcımıza. Etkinlikte bahsettiğim bir diğer hediye ise etkinliğe katılan bir kişie JetBrains'in herhangi bir ürününün hediye edileceğiydi. Talihli arkadaşımız Halil Eski ile iletişime geçtik ve kendisine hediyesini bir ReSharper lisansı hediye etmiş olduk.

Görüldüğü üzere sadece içeriği ile değil :) hediyeleri ile de efsane bir etkinlik oldu. Salonu dolduran herkese tekrar çok teşekürler. Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere!